Gdzie obejrzeć mecz Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Constract Lubawa jest głównym kandydatem do złota
Materiały prasowe / / Constract Lubawa jest głównym kandydatem do złota

Działo się w pierwszych półfinałach Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024! Sporą niespodziankę odnotowaliśmy w Lesznie. Rewanżowy pojedynek Constractu z GI Malepszym zapowiada się znakomicie. Oglądaj w Pilot WP.

Tego nie spodziewał się chyba nikt. GI Malepszy Arth Soft Leszno sensacyjnie pokonał mistrza Polski! Podopieczni Tomasza Trznadla wygrali z Constractem Lubawa w pierwszym półfinale Fogo Futsal Ekstraklasy 2:1. Spotkanie trzymało w napięciu praktycznie od pierwszej do ostatniej sekundy. To zdecydowanie był pojedynek godny półfinału najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji był Constract Lubawa. Tymczasem już pierwsza połowa pokazała, że lubawianom łatwo nie będzie. Do przerwy było 0:0. Na pierwszego gola musieliśmy czekać do 29. minuty. Właśnie wtedy trafi Oleksandr Kolesnykov.

40. minuta przyniosła zaś bramkę autorstwa Claudinho. Gdy wydawało się, że gracz Constractu trafił na wagę dogrywki, świetnie odpowiedzieli rywale. Daniel Gallego Garcia tak zagrał z rzutu wolnego, że piłka odbiła się od Macieja Jankowskiego i wpadła do siatki. Tym samym leszczynianie triumfowali i przybliżyli się do wielkiego finału.

W drugim półfinale też działo się sporo. Zawodnicy Piasta Gliwice znakomicie weszli w starcie z Rekordem Bielsko-Biała. Już w drugiej minucie trafił Miguel Pegacha. 12. minuta przyniosła natomiast bramkę Bruno Gracy. Gliwiczanie na przerwę schodzili z wynikiem 2:0. Wydawało się, że są w bardzo dobrym położeniu.

W drugiej połowie jednak Rekord Bielsko-Biała wrzucił znacznie wyższy bieg. W 21. minucie rzut karny na bramkę zamienił Matheus Ferreira, a później trafił Mikołaj Zastawnik. Przy stanie 2:2 rywalizacja tak naprawdę zaczęła się od nowa.

W kolejnych fragmentach tego starcia lepiej zaprezentowali się bielszczanie. Trafiali jeszcze Matheus Ferreira oraz Artur Popławski. Dzięki temu Rekord ostatecznie zwyciężył 4:2.

Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno transmisja. Gdzie pojawi się stream?

Rewanżowe starcie Constractu z ekipą GI Malepszy Arth Soft zapowiada się absolutnie wybornie. Ten mecz będzie można śledzić na platformie Pilot WP (link sponsorowany). Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by wiedzieć, jak potoczą się losy tych półfinałowych zmagań. Jeżeli lubawianie myślą o obronie mistrzowskiego tytułu, to muszą pokonać zespół z Leszna.

Pojedynek Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno odbędzie się 11 maja 2024 roku. Początek rywalizacji przewidziany został na godzinę 18:00. Zmagania w ramach pojedynku Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice ruszą natomiast o godz. 19:00. W obu meczach na pewno wydarzy się szalenie dużo!

Warto jeszcze zauważyć, że GI Malepszy Arth Soft Leszno w tym sezonie wygrał już na parkiecie w Lubawie. 12 marca 2024 roku, podczas starcia pucharowego, wielkopolska drużyna triumfowała tam aż 5:0. Inaczej potoczyły się losy meczu Fogo Futsal Ekstraklasy. W sezonie zasadniczym najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej GI Malepszy Arth Soft przegrał w Lubawie 1:5. Taki rezultat odnotowaliśmy 20 kwietnia 2024 roku.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty