Naja i Mikołajczyk popłyną po medal!

Polska kajakowa dwójka Karolina Naja i Beata Mikołajczyk w półfinale zajęła trzecie miejsce i wystąpi w finale igrzysk. Nasze zawodniczki mają duże szanse wywalczenia medalu.

W tym artykule dowiesz się o:

Na półmetku Polki były na czwartym miejscu, które było ostatnią pozycją dającą awans do decydującego wyścigu. Jednak nasze zawodniczki świetnie finiszowały i do wygrania rywalizacji niewiele im brakowało.

Ostatecznie Karolina Naja i Beata Mikołajczyk zajęły trzecie miejsce i pewnie awansowały do medalowego wyścigu.

K-2 500 m., 1. półfinał:

1. Niemcy 1:41,543 2. Węgry 1:41,613 3. Polska 1:41,873 4. Nowa Zelandia 142,764 5. Białoruś 1:43,152 6. Szwecja 1:44,025 7. Wielka Brytania 1:46,025 8. Rumunia 1,49,216