Rekord Bielsko-Biała dwukrotnie zagrał z mistrzem Węgier

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Paweł Mruczek / Futsaliści Rekordu i Constractu
Materiały prasowe / Paweł Mruczek / Futsaliści Rekordu i Constractu

Za wicemistrzem Polski w futsalu Rekordem Bielsko-Biała dwa mecze sparingowe z mistrzami Węgier Haladas VSE. Obie potyczki na swoją korzyść rozstrzygnął zespół prowadzony przez Chusa Lopeza.

Nabierają tempa przygotowania do sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy. Wicemistrzowie Polski Rekord Bielsko-Biała ma za sobą dwie potyczki kontrolne z mistrzem Węgier Haladas VSE.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP!

Z obu spotkań polski zespół wyszedł obronną ręką. W pierwszej potyczce do przerwy prowadził węgierski zespół 4:3, ale po zmianie stron gole zdobywali już tylko wybrańcy Chusa  Lopeza.

Rekord Bielsko-Biała - Haladas VSE Szombathelyi 6:4 (3:4) 0:1 - Duarte 3' 1:1 - Marek 7' 2:1 - Seidler 11' 2:2 - Vas 13' 2:3 - Cassemiro 17' 2:4 - Droth 17' 3:4 - Marek 19' 4:4 - Kubik 22' 5:4 - Budniak 32' 6:4 - Matheus 33'

Jeszcze lepiej Rekord zaprezentował się w drugim spotkaniu. W nim wynik został ustalony już do przerwy. Bielszczanie prowadzili dwoma golami po pięciu minutach. Rywale złapali kontakt, ale gospodarze chwilę później zdobyli trzecią bramkę.

Rekord Bielsko-Biała - Haladas VSE Szombathelyi 3:1 (3:1) 1:0 - Seidler 4' 2:0 - Lutecki 5' 2:1 - Kovacs 9' 3:1 - Korsunov 11'

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty