Ależ nerwówka. Legia Warszawa do końca drżała o wynik [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Legia Warszawa - Sośnica Gliwice
YouTube / Futsal Ekstraklasa / Legia Warszawa - Sośnica Gliwice

Twarde warunki zespołowi warszawskiej Legii postawiła Sośnica Gliwice. W trakcie niedzielnego meczu emocji absolutnie nie brakowało. Ostatecznie "Wojskowi" mogli cieszyć się z kompletu punktów.

Rywalizacja w ramach starcia Legia Warszawa - Sośnica Gliwice trzymała w napięciu. Beniaminek Fogo Futsal Ekstraklasy mocno postawił się faworytowi tej konfrontacji, choć początkowo miał ogromny problem ze zdobyciem bramki.

Wynik rywalizacji w siódmej minucie otworzył Maciej Pikiewicz. To jedyna bramka w pierwszej połowie. Do przerwy Legia prowadziła więc 1:0.

W drugiej partii działo się znacznie więcej. 31. minuta przyniosła gola Michała Klausa. Później natomiast trafiali Tomasz Szczurek (rzut karny) i Michał Tkacz.

Sośnica doprowadziła do wyrównania, w związku z czym w ostatniej minucie toczyła się walka o triumf. Decydujące trafienie wywalczył Mykyta Storożuk. Ukraiński futsalista na gola zamienił przedłużony rzut karny.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Czytaj także: > "A gdzie tu są dociągnięcia?". Fernando Santos oszukał 40 milionów Polaków > Sądny dzień Santosa. Co usłyszy w PZPN od Kuleszy? Będzie bardzo gorąco

Źródło artykułu: WP SportoweFakty