Emocje do ostatniej syreny. Zadecydował gol samobójczy [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Gol samobójczy Miłosza Krzempka
YouTube / Futsal Ekstraklasa / Gol samobójczy Miłosza Krzempka

Pojedynek Widzew Łódź - Red Dragons Pniewy do samego końca trzymał w napięciu. Skończyło się remisem 2:2. Do sieci trafił już skrót tego meczu.

Do pojedynku Widzew Łódź - Red Dragons Pniewy doszło w ramach 13. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Faworytem tego spotkania byli gospodarze.

Widzew dobrze wszedł w ten mecz. Już w piątej minucie trafił Willy May. Później okazało się, że była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

Krótko po przerwie prowadzenie miejscowych podwyższył Miłosz Krzempek. To jednak nie załamało drużyny z Pniew.

"Czerwone Smoki" atakowały, aż dopięły swego. W 31. minucie trafił Mateusz Kostecki. Tym samym goście złapali kontakt.

Później szukali szans na to, by choćby zremisować. W 37. minucie niefortunnie zachował się Miłosz Krzempek. Po jego golu samobójczym na tablicy wyników pojawił się rezultat 2:2.

Potem jeszcze działo się sporo, jednak żadna z ekip nie przechyliła szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Zobacz skrót z meczu Widzew Łódź - Red Dragons Pniewy:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty