Efektowna wygrana Piasta Gliwice

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Bartosz Barański / Piast Gliwice po raz pierwszy w historii zdobył Puchar Polski

W poniedziałek w Gliwicach zakończyła się 27. kolejka. Piast nie dał szans beniaminkowi Eurobusowi Przemyśl wygrywając 5:0 i zrównał się punktami z wiceliderem Rekordem Bielsko-Biała.

Coraz bliżej decydujących rozstrzygnięć w fazie zasadniczej Fogo Futsal Ekstraklasie. W poniedziałek zakończyła się 27. kolejka.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Eurobus Przemyśl szanse na awans do czołowej ósemki miał jedynie matematyczne. Wciąż o co walczyć ma Piast. Gliwiczanie w tabeli plasują się na 3. miejscu, ale w przypadku wygranej zrównaliby się punktami z wiceliderem Rekordem.

Gospodarze mocno weszli w mecz. Prowadzili już od 2. minuty, a następnie przewagę powiększali. Do przerwy padły cztery gole dla Piasta. Po zmianie stron gliwiczanie dołożyli piątą bramkę.

Na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej Piast ma tyle samo punktów co 2. Rekord, ale wydaje się, że trudniejszy termin na finiszu pierwszej części rozgrywek.

27. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Piast Gliwice - Eurobus Przemyśl 5:0 (4:0) Lazzaretti 2', Rick 9', 37, Cadini 18', Pegacha 19'

16.Sośnica Gliwice27733:1341 4 22

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty