Główka (prawie) na wagę sensacji. Mistrz Polski napotkał duży opór [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Moustapha Diakite przed szansą na wyrwanie remisu

AZS UW Darkomp Wilanów mocno postawił się mistrzowi Polski Constractowi Lubawa. Walka toczyła się do samego końca. Ostatecznie wyżej notowana drużyna wygrała 2:1.

W tym artykule dowiesz się o:

Mistrz Polski już od pierwszej minuty napotkał duży opór ze strony znacznie niżej notowanych "Akademików". W trzeciej minucie Constract zdołał jednak przeforsować defensywę rywala.

Wówczas Pedrinho świetnie wypatrzył dobrze ustawionego Adriano, który był praktycznie niepilnowany. Chwilę później piłka zatrzepotała w siatce.

W 16. minucie padła kolejna bramka dla mistrza Polski. Tym razem Constract zaprezentował przepiękną akcję, którą strzałem do pustej bramki zwieńczył Claudinho.

AZS nie grał źle, ale mimo to do przerwy przegrywał z Constractem. W drugiej partii padła tylko jedna bramka, a zdobył ją kapitan "Akademików" Radosław Marcinkowski. Pokonał on Huberta Zadrogę po pięknej akcji indywidualnej lewą stroną boiska.

W końcówce gospodarze grali z wycofanym bramkarzem, szukając tym samym szans na wyrównanie. W ostatniej akcji meczu Moustapha Diakite miał szansę na wyrównanie, jednak jego uderzenie głową okazało się niecelne. Gdyby trafił, mielibyśmy sensację.

Dostępny jest już skrót z tego meczu:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty