SKK Siedlce nadal niepokonane

W rozegranym awansem spotkaniu 3. kolejki II ligi koszykarzy w grupie A SKK Siedlce rozgromiły Unibet Legię Warszawa 92:61. To trzecie zwycięstwo podopiecznych Tomasza Araszkiewicza.

Po pierwszej połowie, po której gospodarze prowadzili tylko pięcioma punktami, nie zanosiło się na tak wysoką wygraną. Po przerwie siedlczanie dominowali jednak w każdym elemencie gry, odnosząc już trzecie zwycięstwo w tych rozgrywkach. Bardzo dobrze rozgrywał Rafał Wójcicki (18 punktów, 6 asyst), a blisko double-double był Karol Dębski (16 pkt, 13 zb). Gospodarze zdominowali szczególnie grę pod tablicami, notując 52 zbiórki przy 26 rywali!

W Legii gra opierała się na duecie Piotr Nawrot (21 pkt, 9 zb) - Paweł Podobas (19 pkt), ale obaj, podobnie zresztą jak cała drużyna, razili nieskutecznością (30 proc. z gry).

W środę dokończenie 3. kolejki w grupie A.

SKK Siedlce - Unibet Legia Warszawa 92:61 (24:14, 18:23, 33:11, 17:13)

SKK: R.Wójcicki 18, K.Dębski 16, J.Miatkowski 10, K.Sulima 10, M.Nędzi 8, K.Bosek 6, K.Chomka 6, B.Chomka 5, M.Warecki 4, M.Ciszewski 4, M.Kotwicki 3, B.Rafał 2.

Unibet Legia: P.Nawrot 21, P.Podobas 19, M.Balicki 6, A.Kijanowski 6, M.Chojecki 4, P.Kotynia 3, S.Złomańczuk 2.