Co on zrobił?! Tak Allegri zareagował na gola Milika

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Alessandro Di Marco / Arkadiusz Milik
PAP/EPA / Alessandro Di Marco / Arkadiusz Milik

Dużo emocji kosztował mecz Juventus - Spezia Calcio (2:0) trenera gospodarzy Massimiliano Allegriego. Nic dziwnego, że na gola Arkadiusza Milika zareagował w taki, a nie inny sposób.

"Stara Dama" objęła prowadzenie już w 9. minucie spotkania, kiedy do siatki rywali trafił Dusan Vlahović. Potem jednak niemal do ostatniego gwizdka musiała drżeć o komplet punktów.

Sytuacja zmieniła się w doliczonym czasie gry. W 92. minucie w polu karnym rywali doskonale piłkę przyjął Arkadiusz Milik, odwrócił się z nią i uderzył nie do obrony dla Bartłomieja Drągowskiego.

- Allegri wie, że kamień spadł mu z serca - przyznał komentator stacji Eleven Sports, która transmitowała mecz. - On jest dzisiaj zły, bo Juve nie gra najlepiej.

Co Massimiliano Allegri zrobił po tym, jak Milik zapewnił wygraną Juventusowi? Z całej siły kopnął w reklamy przy ławce rezerwowych. Najwyraźniej w taki sposób dał upust swoim złościom i emocjom.

"Juve" wygrało po raz drugi w tym sezonie. Po czterech kolejkach ma osiem punktów, tracąc dwa do liderującej AS Romy.

Kolejne spotkanie "Stara Dama" rozegra w najbliższą sobotę 3 września, kiedy to na wyjeździe zmierzy się z ACF Fiorentiną (godz. 15:00).