Beniaminek La Liga nie dał rady. Osasuna już czwarta w lidze!

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Carlos Barba / Na zdjęciu: piłkarze Osasuny
PAP/EPA / Carlos Barba / Na zdjęciu: piłkarze Osasuny

Za nami 5. kolejka La Liga. W ostatnim meczu beniaminek Almeria przegrał u siebie z Osasuną 0:1. Jedyna bramka w meczu padła w pierwszej połowie.

W tym artykule dowiesz się o:

Piłkarze Osasuny dobrze weszli w sezon La Liga. Drużyna z Pampeluny po 5. kolejce awansowała na 4. miejsce, które po sezonie da prawo gry w Lidze Mistrzów.

Do końca rozgrywek daleko, ale dobra postawa zespołu na starcie sezonu jest dobrym prognostykiem.

W poniedziałek, na koniec 5. serii, Osasuna pokonała Almerię na jej boisku 1:0. Jedyna bramka w spotkaniu padła w 28. minucie, kiedy do siatki gospodarzy trafił Chimy Avila.

Chwilę przez przerwą piłkę w bramce umieścił Ruben Garcia. Po analizie VAR sędzia trafienie anulował. Po zmianie stron bramki już nie padły.

UD Almeria - Osasuna Pampeluna 0:1 (0:1) 0:1 - Chimy Avila 28'