Co za słowa! Tak FC Barcelona uczciła gola Lewandowskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Toni Albir / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
PAP/EPA / Toni Albir / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w końcu przełamał się na Camp Nou. Polak strzelił gola po ponad dwóch miesiącach przerwy. Z tej okazji FC Barcelona wrzuciła na Twittera grafikę. Możesz zobaczyć ją poniżej.

W sobotę stało się w końcu to, na co ze zniecierpliwieniem czekali wszyscy kibice FC Barcelony. Gracze Dumy Katalonii pokonali u siebie Real Betis 4:0.

To był jednak także bardzo ważny mecz dla Roberta Lewandowskiego. Polski piłkarz strzelił bramkę na 2:0 pod koniec pierwszej połowy. Polak znakomicie urwał się obrońcom rywali i wykorzystał precyzyjne podanie Julesa Kounde.

To dopiero jego drugie trafienie na Camp Nou w tym roku. Polski napastnik na gola na domowym stadionie FC Barcelony czekał aż od 19 lutego.

Z tej okazji profil klubu dodał grafikę na media społecznościowe. "Lewy jest naszym mistrzem" - napisali. Całość możesz zobaczyć na końcu artykułu.

Warto dodać, że Robert Lewandowski ma już na koncie 19 trafień w tym sezonie Primera Division. Obecnie jest liderem w wyścigu o koronę króla strzelców. Ma dwie bramki przewagi nad drugim Karimem Benzemą.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty