"Zerwana pajęczyna". Co za bramka Rakowa! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Kapitalny gol Frana Tudora
Twitter / TVP Sport / Kapitalny gol Frana Tudora

W pierwszej połowie spotkania pomiędzy Karabachem Agdam i Rakowem Częstochowa nie oglądaliśmy bramek. Gdy doczekaliśmy się inauguracyjnego gola, to był on pięknej urody. Strzelcem został Fran Tudor. To trzeba zobaczyć.

Raków Częstochowa pojechał do Azerbejdżanu z jednobramkową zaliczką po pierwszym spotkaniu, które wygrał na własnym stadionie 3:2. Karabach Agdam jednak wielokrotnie pokazywał, że u siebie potrafi być bardzo skuteczny. Wiadomo było, iż przed mistrzem Polski niezwykle trudne zadanie, by awansować do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Po pierwszej połowie rewanżu mieliśmy wynik 0:0. W drugiej części spotkania kapitalną bramkę zdobył Fran Tudor. Chorwat otrzymał podanie od Marcina Cebuli, po czym wygrał na skrzydle pojedynek z obrońcami Karabachu.

Następnie uderzył piłkę z prostego podbicia, a ta trafiła w okolice okienka bramki strzeżonej przez Shahrudina Mahammadaliyewa.

"Cudo. Zerwana pajęczyna przez Frana Tudora" - napisał profil TVP Sport na Twitterze, publikując nagranie z bramką.

Raków nie cieszył się długo z prowadzenia. Po ośmiu minutach od gola Tudora gola zdobył gracz gospodarzy - Redon Xhixha.