Zwycięska bramka Emmanuela Olisadebe

W sobotnie popołudnie odbyło się spotkanie 5. kolejki chińskiej ekstraklasy. Henan Jianye podjął na stadionie Czengczou Hanghai zespół Zhejiang Lücheng. Rywale miejscowych ,przed tym pojedynkiem, na swoim koncie mieli tylko jeden punkt.

W tym artykule dowiesz się o:

W szeregach gospodarzy pojawił się były reprezentant Polski - napastnik Emmanuel Olisadebe. Kibice, którzy pojawili się na trybunach stadionu w meczu tym zobaczyli tylko jedną bramkę.

Tuż przed przerwą, w 44. minucie, na listę strzelców wpisał się Olisadebe. Było to jego czwarte trafienie w aktualnym sezonie najwyższej klasy rozgrywkowej w Chinach. Po zmianie stron więcej goli nie padło. Zespół Henan Jianye przed własną publicznością odniósł zwycięstwo w stosunku 1:0.

Henan Jianye - Zhejiang Lücheng 1:0 (1:0)

1:0 - Olisadebe 44'