Kuriozalna sytuacja. Spójrz, co zrobił Polak w Holandii [WIDEO]

W nietypowy sposób Kacper Kostorz znalazł drogę do siatki. Napastnik FC Den Bosch ustalił wynik meczu z NAC Breda na 2:2.

Rafał Szymański
gol Kostorza Twitter / ESPNnl / Na zdjęciu: gol Kostorza
W piątkowym meczu strzelanie rozpoczął zawodnik gospodarzy Salah Oulad M'Hand. Piłkarz NAC Breda odpowiedzieli w mgnieniu oka i jeszcze przed zmianą stroną doprowadzili do wyrównania za sprawą Toma Boere oraz Boyda Lucassena.

W 72. minucie katastrofalny w skutkach błąd popełnił Pepijn van de Merbel. Golkiper poślizgnął się, nieudolnie próbując wybić piłkę. W tej sytuacji najbardziej przytomnie zachował się polski napastnik Kacper Kostorz.

Snajper FC Den Bosch był idealnie ustawiony i strzałem głową sprzed pola karnego znalazł drogę do siatki. Bramkarz NAC Breda nie potrafił ugasić pożaru, który sam spowodował. W ostatecznym rozrachunku drużyny musiały zadowolić się remisem 2:2.

Kostorz przebywał na placu gry do 90. minuty. 24-latek ma już 15 trafień w swoim dorobku i jest szóstym najskuteczniejszym zawodnikiem w drugiej lidze holenderskiej.

FC Den Bosch - NAC Breda 2:2 (1:2)
1:0 - Salah Oulad M'Hand 27'
1:1 - Tom Boere 39'
1:2 - Boyd Lucassen 45'
2:2 - Kacper Kostorz 72'