Liga Mistrzów. Wynik pierwszego półfinału

We wtorek odbył się pierwszy półfinał Ligi Mistrzów. Bayern Monachium podejmował Real Madryt. W spotkaniu było sporo emocji, padły cztery gole. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Michał Piegza
Vinicius strzałem z rzutu karnego pokonał Neuera PAP/EPA / PAP/EPA/ANNA SZILAGYI / Vinicius strzałem z rzutu karnego pokonał Neuera
Za nami pierwsze starcie półfinałowe Ligi Mistrzów. W Monachium ustępujący mistrz Niemiec Bayern podejmował prawdopodobnie przyszłego mistrza Hiszpanii Real Madryt.

Zgodnie z oczekiwaniami w meczu nie brakowało emocji. Do przerwy prowadzili Królewscy po golu Viniciusa.

Po zmianie stron Bawarczycy w krótkim czasie zdobyli dwie bramki. Do siatki trafiali Leroy Sane i z rzutu karnego Harry Kane. Wynik gry w końcówce na 2:2 ustalił, wykorzystując "jedenastkę" Vinicius.

W środę drugie półfinałowe spotkanie. Borussia Dortmund zmierzy się z PSG. Rewanże zaplanowano na kolejny wtorek i środę.

Bayern Monachium - Real Madryt 2:2 (0:1) --> RELACJA
0:1 - Vinicius Junior 26'
1:1 - Leroy Sane 53'
2:1 - Harry Kane (k.) 57'
2:2 - Vinicius Junior (k.) 83'

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.