Szalona końcówka meczu w Serie A! Dwie bramki w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Mecz Lecce z Monzą zakończył się remisem 1:1. Spotkanie miało pełną dramaturgii końcówkę, która wynagrodziła kibicom brak bramek we wcześniejszej fazie rywalizacji.

Artur Karaszewski
Świetny strzał Krstovicia Twitter / Eleven Sports / Świetny strzał Krstovicia
Oba zespoły zajmują bezpieczne pozycje w ligowej tabeli. Sobotnia potyczka rozgrywana była w ramach 34. kolejki Serie A i zakończyła się podziałem punktów.

Na bramki trzeba było jednak długo poczekać. Pierwsze trafienie miało miejsce dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Wtedy bardzo mocnym i efektownym uderzeniem popisał się Nikola Krstovic.

Strzelec wykorzystał bardzo dobre zgranie głową kolegi z drużyny i nie dał bramkarzowi najmniejszych szans na skuteczną interwencję. US Lecce mimo tych sprzyjających okoliczności nie potrafiło utrzymać korzystnego wyniku do końca meczu.

AC Monza nie zamierzała łatwo się poddawać. Goście doprowadzili do wyrównania w 96. minucie gry za sprawą rzutu karnego. Jego skutecznym egzekutorem okazał się Matteo Pessina. Włoch zmylił bramkarza i zapewnił swojej drużynie punkt.

Lecce zajmuje po tym meczu 13. pozycję, z kolei Monza jest 11. Oba zespoły dzieli w tabeli osiem punktów. Do końca ligowego sezonu mają jeszcze do rozegrania po cztery spotkania.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)