Dziewięć bramek w Szczecinie

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Mistrzowie Polski w futsalu Clearex Chorzów w rundzie rewanżowej wygrywa wszystkie mecze. Zespół <b>Zdzisława Wolnego</b> gościł w Szczecinie. Chorzowianie po raz drugie w sezonie pokonali Pogoń. Po wygranej w pierwszej rundzie 6:0, tym razem Clearex zwyciężył 6:3.

W tym artykule dowiesz się o:

Już po czterech minutach goście prowadzili 2:0 po trafieniach Jasińskiego i Szłapy. Szybkie prowadzenie uspokoiło grę mistrzów Polski, którzy do przerwy utrzymali dwubramkowe prowadzenie.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze za sprawą Celebana zdobyli kontaktowego gola. Nadzieje szczecinian na dobry wynik rozwiali Słonina oraz Szłapa. Później na trafienie Dąbrowskiego odpowiedział Wolański. Złudzeń gospodarzy pozbawił Gładczak. Pogoń stać było tylko na trafienie Żebrowskiego.

Pogoń 04? Szczecin - Clearex Chorzów 3:6 (0:2)

0:1 - Jasiński 3'

0:2 - Szłapa 4'

1:2 - Celeban 21'

1:3 - Słonina 24'

1:4 - Szłapa 25'

2:4 - Dąbrowski 32'

2:5 - Wolański 32'