Twitter: Hala Madrid i... hipsterzy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Zwycięstwo Realu Madryt z FC Barceloną ucieszyło m.in. Zbigniewa Bońka i Mateusza Borka. Sprawdźcie reakcje polskiego Twittera na 228. El Clasico.

W 228. El Clasico górą byli Królewscy z Madrytu, którzy zwyciężyli 3:1, choć przegrywali 0:1 od 4. minuty za sprawą Neymara. Drużyna Carlo Ancelottiego odpowiedziała jednak na to bramkami Cristiano Ronaldo, Pepe i Karima Benzemy. Barcelona na Bernabeu zaliczyła pierwszą ligową porażkę w sezonie i straciła pierwsze bramki w sezonie. Gol Cristiano Ronaldo z 35. minuty zatrzymał trwającą od początku sezonu serię Claudio Bravo bez puszczonego gola na 754 minutach - to czwarta najdłuższa seria w historii La Liga. [ad=rectangle]   Pewne zwycięstwo Królewskich ucieszyło m.in. Zbigniewa Bońka, Mateusza Borka czy Radosława Matusiaka. Nie wszyscy ludzie polskiej piłki wybrali jednak oglądanie klasyku na żywo. Byli futbolowi hipsterzy, którzy woleli mecze I, a nawet II ligi...