Niespodziewani goście w Kielcach. I to na takim meczu!

Pojedynek Industrii Kielce z SC Magdeburg w ćwierćfinale Ligi Mistrzów wywołał ogromne zainteresowanie. W hali w Kielcach pojawili się... Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

Piotr Bobakowski
Kamil Stoch na trybunach Hali Legionów w Kielcach Twitter / Eurosport_PL / Na zdjęciu: Kamil Stoch na trybunach Hali Legionów w Kielcach
W środę (24.04) w Kielcach piłkarze ręczni Industrii rywalizowali z Magdeburg SC w pierwszym pojedynku ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów 2023/24 (wynik 27:26 - relacja TUTAJ). Do rewanżu dojdzie za tydzień w Niemczech.

Po pierwszej połowie polska drużyna prowadziła jedną bramką (14:13). Mecz wywołał ogromne zainteresowanie fanów szczypiorniaka, i nie tylko, w Polsce. Na trybunach w kieleckiej Hali Legionów można było zobaczyć... naszych skoczków narciarskich - Kamila Stocha i Dawida Kubackiego.

Obaj zostali bardzo ciepło przyjęci przez kielecką publiczność. Jak zażartowali prowadzący profil Eurosportu na X (patrz poniżej), 34-letni Kubacki myśli już o nowym sezonie narciarskim.

"Druga seria zamiast druga połowa. Dawid już tęskni za skokami" - skomentowano humorystycznie wystąpienie Kubackiego w przerwie meczu Ligi Mistrzów.

Rywalizacja Industrii z Magdeburgiem to rewanż za finał poprzedniej edycji LM. Zespół mistrzów Polski przegrał wtedy po dogrywce (29:30).