Żółtą kartkę otrzymał David Tijanić.

Raków Częstochowa
1
90+1'

Z rzutu wolnego strzelał Michał Trąbka, ale wykopał piłkę na plac budowy za bramką.

1
1
90'

Dwie minuty dłużej potrwa to spotkanie.

3
1
3
2
1
88'

Raków Częstochowa. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Jarosław Jach.

87'

Przechwycił piłkę na 25. metrze Maksymilian Rozwandowicz i samotnym rajdem przedostał się pod pole karne rywali. Strzał ponad bramką.

1
86'

Tymczasem w odpowiedzi strzela Pirulo. Prosto w Gliwę.

85'

Znów poszukiwanie górną piłką Musiolika. Nieudane.

1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Oziębała.

2
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Dragoljub Srnić.

1
1
1
1
83'

Mała szarpanina na boisku po starciu Srnicia z Oziębałą.

2
2
1
82'

Centra Tijanicia z prawej strony na głowę Musiolika. Napastnik Rakowa minimalnie minął się z piłką. Było groźnie.

1
1
80'

Strzał Bartla prosto w mur. I tyle z tego zagrożenia.

1
1
79'

Wyraźnie spóźniony wślizg Dąbrowskiego w Oziębałę. Rzut wolny dla Rakowa.

3
1
77'

Raków nie ma pomysłu, w jaki sposób w drugiej połowie zepchnąć ŁKS do defensywy.

2
2
1
1
75'

Raków Częstochowa. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Ben Lederman.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Bartl za faul na Pirulo.

2
1
1
1
71'

Gol! Strzelił Samu Corral. 3:2!

Po odbiorze piłki przy linii bocznej łodzianie ruszyli z kontrą. Najpierw Pirulo przeprowadził piłkę przez 10 metrów, a następnie zagrał do rozpędzonego Samu Corrala, który sam zwieńczył dzieło! ŁKS na prowadzeniu!

ŁKS Łódź
21
12
5
6
7
69'

Faulowany ruszający z kontrą Oziębała.

1
1
68'

Rozochocił się z dryblowaniem do przodu Pirulo. Tym razem Mikołajewski nie dał mu się przedrzeć.

2
1
2
66'

Raków ogranicza się teraz do przerywania ataków ełkaesiaków faulami.

2
64'

Odważny rajd Tijanicia prawą stroną. Ale nie ma z tego ani strzału, ani nawet rzutu wolnego.

1
1
63'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Felicio Brown Forbes. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

62'

Srnić na dobiegnięcie do Ratajczyka, ale trochę za bardzo go wyrzucił za linię końcową.

1
1
61'

Mocny strzał Srnicia wypluwa przed siebie Gliwa. Radzą sobie obrońcy, ale to ŁKS cały czas w natarciu.

1
2
59'

Pirulo wrzucał piłkę na głowę Klimczaka, ale zdjął mu piłkę z głowy Bartl.

57'

...ale dośrodkowanie Srnicia z rzutu wolnego nieudane.

56'

Przewracany Ratajczyk przez Bartla przy linii bocznej.

1
55'

Jeszcze Michał Trąbka próbował z dystansu, lecz piłka poleciała obok bramki.

1
1
54'

Podobna akcja ełkaesiaków co trzy minuty temu. Tym razem o potencjalną asystę otarł się Maciej Wolski, ale dostał mocniejszą piłkę. A i Corral w polu karnym był pilnowany i nie zamknął tego dośrodkowania.

1
1
51'

Gol! Strzelił Samu Corral. Asystował mu Pirulo.

Przyspieszył na prawym skrzydle Pirulo, który otrzymał piłkę od Trąbki, następnie dograł do wbiegającego Samu Corrala, a ten z szóstego metra pokonał Gliwę. Mamy remis!

ŁKS Łódź
11
7
2
6
8
49'

Ratajczyk z dystansu przymierzył, odbija piłkę Gliwa. Do dobitki Corral już nie zdążył.

48'

Odzyskał piłkę Dąbrowski. Wydawało się, że czysto i będzie kontratak ŁKS-u. Arbiter uważa jednak inaczej.

47'

Napędził akcję Trąbka, blokowany strzał Pirulo.

1
czas Druga połowa
Czy w drugiej połowie ŁKS zdobędzie gola?
1
45+3'

Przycisnęli pressingiem goście i zmusili Malarza do wykopania piłki na aut.

45+2'

Doskonała piłka do Corrala w pole bramkowe, ale... jak on tego nie trafił?

1
1
1
45+1'

Z dystansu uderzał Pirulo, piłka odbita od obrońcy. Nie zdążył uratować jej Michał Gliwa.

1
1
45'

Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

44'

Kolejne dośrodkowanie w szesnastkę ŁKS-u. Bliski szczęścia był @Andrzej Niewulis.

42'

Gra wznowiona od środka. ŁKS - Raków 1:2.

6
1
41'

Mamy jeszcze analizę VAR...

39'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Maciej Wolski. Raków prowadzi 2:1!

Dośrodkowanie Schwarza z rzutu wolnego, główkował Kościelny, a piłkę przeciął brzuchem Maciej Wolski, który nie dość, że skierował do bramki piłkę, to jeszcze Felicio Browna Forbesa.

ŁKS Łódź
17
14
4
1
2
37'

Faul Srnicia 20 metrów od własnej bramki. A Raków lubi zagrozić ze stałych fragmentów...

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Samu Corral.

ŁKS Łódź
1
1
1
34'

Zdecydowane wejście wślizgiem Corrala w Mikołajewskiego. Jęk bólu był słyszalny w ostatnich rzędach.

1
32'

Już Raków cieszył się z gola po stracie Morosa Gracii na rzecz Przemysława Oziębały, ale arbiter dostrzegł, że pomocnik Rakowa pomógł sobie ręką. Gol Browna Forbesa nieuznany.

1
1
1
3
31'

Popędził z piłką lewą stroną Pirulo, wbiegł w pole karne i... zawahał się. Chciał strzelać i podawać do Corrala. A wyszedł... spalony.

30'

Zawisła piłka nad polem karnym ŁKS-u, ale poradzili sobie obrońcy.

3
29'

Jedno dośrodkowanie przeleciało pole karne Rakowa, drugie nie zakończyło się strzałem. Piłka dotarła do Michała Trąbki, a ten przymierzył z dystansu. Wysoko nad bramką.

3
1
28'

Tę akcję ŁKS-u napędzał... Wojciech Stawowy, który wręcz pchnął Wolskiego uciekającego prawym skrzydłem, by biegł jeszcze szybciej. Rzut rożny dla ŁKS-u.

2
1
1
27'

Napór ŁKS-u kończy się... faulem Pirulo przy linii środkowej.

1
1
25'

Kolejna efektowna akcja łodzian, lecz zbyt długo Srnić zwlekał ze strzałem.

24'

Znów efektownie z dystansu próbował Trąbka. Mało brakowało. Oklaski od publiczności.

1
23'

Dośrodkowanie w kierunku Dąbrowskiego zatrzymane przez obrońców.

22'

Faulowany Ratajczyk przy chorągiewce narożnej. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

1
21'

Tymczasem już Raków. Prostopadłą piłkę do Oziębały przecina Malarz.

20'

Ełkaesiacy mieli jeszcze rzut rożny, lecz bez efektu w postaci strzału.

19'

Blokowany mocny strzał Macieja Dąbrowskiego z rzutu wolnego.

18'

Żółtą kartkę otrzymał Petr Schwarz.

1
2
2
16'

Gol! Strzelił Michał Trąbka.

Przepiękny strzał z dystansu pomocnika ŁKS-u! 1:1!

2
13'

Gol samobójczy! Samu Corral. 0:1.

Piłka z rzutu wolnego zagrana na prawą stronę, tam Niewulis dośrodkowywał głową w kierunku Oziębały, który skierował piłkę w stronę bramki, ale ta jeszcze odbiła się od Samu Corrala i wpadła do łódzkiej bramki.

ŁKS Łódź
9
7
2
1
3
12'

Płaskie dośrodkowanie z prawej strony. Nie doszedł do niego jednak ani Brown Forbes ani Oziębała.

11'

Strata Wolskiego, więc pomocnik ŁKS-u przerwał akcję chwilę później faulem.

11'

Dośrodkowanie zamykał Andrzej Niewulis. Główka daleko od bramki.

10'

Schwarz na głowę Oziębały, źle wyszedł z bramki Malarz. Uratował sytuację, ale mamy kolejny korner dla Rakowa.

9'

Trzeci rzut rożny w tym meczu ma już Raków.

8'

Główka Kościelnego z pomocą Malarza ucieka nad poprzeczkę.

7'

Mogła ona być kosztowna. Uruchomiony Oziębała, ale w ostatniej chwili zatrzymany. Rzut rożny dla Rakowa.

6'

Próba przerzucenia akcji na lewą stronę przez ŁKS, a potem górna piłka w poszukiwaniu Ratajczyka. Strata.

1
1
5'

Pierwszy strzał gospodarzy. Próbował po ziemi z linii pola karnego Corral, lecz piłka poleciała obok słupka.

4'

Strata piłki ełkaesiaków, ale szybko po tym fauluje Corral.

3'

ŁKS rozpoczął nabijanie statystyki podań i posiadania piłki. Ci najbardziej niecierpliwi kibice zaczynają krzyczeć "Ole!".

1
2'

I kolejna próba Rakowa. Wrzutka Bartla minimalnie za mocna do Oziębały. Było groźnie pod łódzką bramką.

1'

Daniel Bartl otworzył to spotkanie ładnym, acz minimalnie niecelnym strzałem z dystansu.