Zakończony

Bośnia i Hercegowina

90+3'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

Bruno Fernandes skradł show w Lizbonie! Ofensywny pomocnik efektownym uderzeniem z powietrza nie dał żadnych szans bramkarzowi na interwencję.

1
2
1
90'

Davide Massa doliczył cztery minuty.

2
89'

Said Hamulić przed szansą! Silny strzał i jeszcze lepsza interwencja portugalskiego bramkarza.

88'

Co zrobił Diogo Jota? Po doskonałym podaniu Cristiano Ronaldo, napastnik Liverpoolu uderzył prosto w bramkarza.

87'
87'
wchodzi Wchodzi
Otavio #15
schodzi Schodzi
86'

Obraz gry się nie zmienia. Tymczasem Roberto Martinez szykuje kolejne zmiany.

84'
Benjamin Tahirovic #14
84'

Cristiano Ronaldo mimo wszystko nie będzie miło wspominał tego meczu. Kapitan przewrócił się przed polem karnym, a arbiter nie dopatrzył się faulu.

82'

Portugalczycy poczuli krew. Ich akcja zakończyła się niedokładnym zagraniem Joao Cancelo.

80'

Bruno Fernandes mógł zapisać dublet na swoim koncie. Ofensywny pomocnik zlekceważył bramkarza i uderzył niecelnie.

79'
Jusuf Gazibegovic #4
79'
79'
Dal Varesanovic #19
77'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Ruben Neves.

Gospodarze zamykają mecz. Ruben Neves wypatrzył ustawionego w polu karnym Bruno Fernandesa, który najwyżej wyskoczył do piłki niczym Cristiano Ronaldo i strzałem głową podwoił prowadzenie Portugalii.

75'

Zrobiło się gorąco pod bramką. W ostatniej chwili Bruno Fernandes został zablokowany.

73'

Gołym okiem widać, że po zmianie stron Portugalczycy się wycofali. Bośniacy nie mają jednak argumentów w ataku.

1
72'
Amir Hadziahmetovic #18
71'
Adrian Barisic #3
68'

Lada moment na murawie pojawi się były napastnik Stali Mielec. Said Hamulić czeka przy linii bocznej.

2
66'

Posiadanie piłki:

Portugalia - 62 proc.

Bośnia i Hercegowina - 48 proc.

1
3
64'

Nie da się ukryć, że tempo meczu osłabło. Portugalia chce dowieźć jednobramkową przewagę do końca.

62'
61'

Po stronie gospodarzy aktywny jest Joao Felix. To jedna z najjaśniejszych postaci portugalskiej drużyny.

1
59'

Bośnia i Hercegowina próbuje odpowiedzieć na gola Bernardo Silvy. Jak dotąd goście nie zagrozili bramkarzowi w drugiej połowie.

57'

Wymuszona przerwa w grze. Jeden z kibiców przedostał się na murawę, na trybunach Estadio da Luz podniosła się wrzawa.

55'

To nie jest udany występ Cristiano Ronaldo. Kolejny nieudany drybling słynnego Portugalczyka.

53'

Faul w ataku w wykonaniu Cristiano Ronaldo. W tej sytuacji Davide Massa nie miał żadnych wątpliwości.

51'

Tym razem Joao Felix niecelnie uderzył. Po starciu z rywalem na kontuzję narzeka Sinisa Sanicanin.

51'
Portugalia
49'

Uderzenie Bruno Fernandesa z dystansu. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

47'

Pomysłowe zagranie Joao Cancelo. Zamieszanie w polu karnym i goście oddalili grę od własnej bramki.