(0:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt nie zatrzymuje się. Królewscy w piątkowy wieczór uczynili kolejny krok w kierunku mistrzostwa Hiszpanii pokonując w San Sebastian Real Sociedad 1:0.

7
3
1
1
90+5'

Strzał Camavingi z pola karnego sparował Remiro!

90+5'

Vinicius dogrywał z prawej strony, Galan uratował swoją drużynę!

1
1
90+2'

Joselu sprytnie w pole karne do Viniciusa, który do piłki nie doszedł. Wcześniej i tak był spalony.

2
2
3
2
2
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

3
2
2
3
3
89'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Robin Le Normand #24
2
2
88'
Real Madryt
1
1
1
2
87'
3
2
86'

Real Madryt coraz bliżej kompletu punktów. Miotają się gospodarze, jednak czasu na wyrównanie mają już niewiele.

2
84'
83'
83'

Groźny strzał z ok. 16 metrów oddał Sheraldo Becker, metr ponad poprzeczką.

2
82'

Real Sociedad ruszył do ataku. Gospodarze coraz bliżej wyrównania.

1
1
1
80'

Oyarzabal zwiódł obrońców i uderzył ponad Kepą. Pomylił się o centymetry!

2
2
78'

Real Madryt bawi się z rywalem. Real Sociedad ma problemy z przejęciem piłki.

2
75'

Real Sociedad. Schodzi: Ander Barrenetxea. Wchodzi: Sheraldo Becker.

Sheraldo Becker #11
Ander Barrenetxea #7
75'
Aritz Elustondo #6
75'
76'
73'

Oyarzabal wpakował piłkę do bramki, ale był na spalonym! Wciąż 0:1.

6
3
1
1
1
71'

Pękła nam piłka. Cóż, nie wytrzymała poziomu meczu. - Za dużo w nią kopiecie - powiedział ekspert.

2
1
70'
69'

Arsen Zacharian uderzał z okolic linii pola karnego. Wysoko ponad bramką.

68'
68'
66'
Benat Turrientes #22
65'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Real Madryt ma wszystko pod kontrolą.

3
2
1
62'

Królewscy dłużej utrzymują się przy piłce. Wszystko dzieje się na połowie dość bezradnego Realu Sociedad.

5
3
1
59'

Turrientes zagrał ręką przed własnym polem karnym. Sędzia zgubił okulary w poniedziałek na basenie i nic nie widział.

1
5
4
56'
Real Madryt
2
4
55'

Poza linią opatrywany jest Nacho. Defensor rozciął skórę i jest cerowany na tzw. żywca.

1
52'

Na wyraźnym spalonym złapany został Oyarzabala. Sędzia asystent po dłuższym czasie łaskawie podniósł chorągiewkę.

3
1
50'

Korner dla gospodarzy, jednak kolejny raz złe dośrodkowanie i piłkę wybili obrońcy.

4
1
48'

Odpowiedź Królewskich, Guler uderzał. Został zablokowany i będzie rzut rożny dla gości.

4
1
1
46'

I już w ataku gospodarze! Z pola karnego uderzył Turrientes, Kepa odbił piłkę na rzut rożny!

komentarz

Real Madryt wyczekał gospodarzy i zadał cios. Po nim Real Sociedad zgubił całą wcześniejszą koncepcję.

4
2
1
1
45'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

2
1
1
43'

Akcja Realu Madryt zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
42'

Rzut rożny dla gospodarzy wykonany dość tragicznie. Piłka wyleciała na aut po drugiej stronie boiska.

40'
1
1
39'

Płaski strzał oddał Tchouameni, Remiro miał problemy, ale sparował uderzenie.

37'

Real Sociedad po stracie gola już nie gra z tak dużym animuszem jak w pierwszej fazie potyczki.

34'

Wściekli miejscowi fani i piłkarze. Sędzia uznał, że doszło do faulu i wciąż jest 0:1!

4
2
34'

Mamy jednak VAR. Wydaje się, że gracz gości był faulowany przez rywala.

3
2
32'

Aurelien Tchouameni zgubił  piłkę na rzecz rywala, gracze gości stanęli, a piłkarze z San Sebastian zaatakowali. Piłka trafiła do Kubo, a ten z pola karnego uderzył do siatki. 1:1!

2
31'

Tymczasem miejscowi! Strzał z dystansu oddał Oyarzabal, Kepa sparował płaską próbę na rzut rożny.

1
29'

Gol! Strzelił Arda Guler. Asystował mu Dani Carvajal. Pierwszy wypad Realu i... gol! Carvajal dograł płasko z prawej strony, źle zachowali się obrońcy. Do piłki dopadł siedem metrów przed bramką Guler i uderzył między nogami bramkarza! 0:1!

11
7
3
28'

Po stracie Militao szybka akcja gospodarzy, piłka trafiła do Benata Turrientesa, a ten z dystansu huknął tuż ponad bramką!

1
24'

Real Madryt wciąż pasywny. Królewscy cały czas nie są w stanie przedostać się pod bramkę gospodarzy.

1
21'

Oyarzabal padł w polu karnym Realu, ale było w tym wszystkim bardzo dużo aktorskiej gry z podmiejskiego domu kultury.

1
1
18'

Real Sociedad wciąż w ataku. Królewscy nie kwapią się do ofensywy, ale na pewno swojego momentu doczekają się.

1
15'
Real Madryt
1
2
2
15'

Kolejną akcję przeprowadził Barrenetxea, zagrał do Kubo, którego strzał z ostrego kąta odbił Kepa!

1
11'

Strzał z dystansu oddał Barrenetxea, dość daleko od bramki Kepy.

8'

Dwa dogrania w pole karne Królewskich. Kepa stał na linii, niewiele mógł zdziałać, ale nikt nie zdołał uderzyć.

7'

Real Sociedad bardzo odważnie. Real w dość eksperymentalnym składzie, jak na razie bez okazji.

4'

I znowu Kepa ryzykownie. Bramkarz omal nie nabił rywala. Jest w "formie".

1
3'

Dogranie z lewej strony i już mamy błąd Kepy. Na szczęście dla bramkarza, bez konsekwencji. Golkipera uratowali obrońcy.

2'

Ostro rozpoczęli gospodarze. Dodatkowo w San Sebastian leje. Boisko jednak jest dobrze przygotowane.