15
15
15
120'

I znowu protesty zawodników Pogoni. Sugerują, że Colley zagrywał piłkę ręką w swoim polu karnym.

35
39
16
16
38
120'

Sędziowie nie dopatrzyli się przewinienia. Gra wznowiona od autu.

77
23
10
15
20
119'

Czekamy!

29
10
5
6
15
118'

Chwilę wcześniej Koulouris został powalony na ziemię przez Carbo. Czyżby VAR musiał wejść do gry?

30
15
7
6
15
118'

Wędrychowski przewrócił się w polu karnym, ale sędzia pokazuje, że nie ma mowy o faulu.

32
17
8
15
16
118'

Rzut rożny po akcji Grosickiego. Cojocaru idzie w pole karne.

32
14
9
9
10
117'

To mógł być koniec! Kontratak Wisły w przewadze liczebnej, Gogół przyjął piłkę w polu karnym, ale następnie jego strzał obronił Cojocaru!

30
17
15
12
19
114'

To jest niebywałe. Totalny chaos w polu karnym Wisły. Po interwencji Szota piłka trafiła na nogę Grosickiego. Byłby kuriozalny gol, ale futbolówka przeleciała obok słupka.

26
26
18
15
29
114'

Momentami wygląda to na rozpaczliwą obronę Wisły.

31
16
11
9
14
113'

Biczachczjan... w mur. Tylko rzut rożny.

26
15
6
21
14
112'

Ale teraz będzie szansa dla "Portowców". Biczachczjan wywalczył rzut wolny z osiemnastu metrów. Niepotrzebny, wręcz głupi faul Satrusteguiego.

26
11
8
12
19
112'

Z wielkim trudem przychodzi Pogoni dochodzenie do sytuacji.

16
7
5
12
11
111'

Cziczkan łapie piłkę po strzale Zahovicia. Przytomne strącenie piłki przed Wędrychowskiego, ale zabrakło siły przy tym uderzeniu.

6
4
4
7
4
110'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Rodado.

9
4
4
8
12
110'

Rodado strzelał niemal z połowy boiska, ale wcześniej był na wyraźnym spalonym.

7
6
2
3
2
107'

Biczachczjan! To jego znak firmowy, czyli mocny strzał z dystansu, ale Cziczkan nie popełnił błędu.

14
6
6
7
9
106'
ZMIANA
106'

komentarz

Przed nami ostatni kwadrans tego meczu. Ale czy na pewno? A może rzuty karne?

23
14
6
3
3
105'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

21
7
3
24
30
103'

Pogoń wyprowadza kontrę, a w zasadzie robili to Grosicki i Koulouris. Nikt nim nie pomógł, nie udało się stworzyć żadnego zagrożenia.

20
11
5
7
8
102'

Fantastyczne dośrodkowanie Biczachczjana. Wystarczyło tylko musnąć piłkę... no właśnie, wystarczyło. Ale nikt tego nie zrobił.

24
13
8
6
12
101'

Szot zablokował ręką dośrodkowanie Koutrisa. Rzut wolny dla Pogoni niedaleko narożnika pola karnego.

9
12
6
6
10
99'

Biczachczjan miał sytuację przed polem karnym, ale za długo składał się do strzału i został zablokowany.

15
7
4
5
7
98'

Pogoń totalnie w szoku. Nie opłaciło się opóźnianie gry w doliczonym czasie. To właśnie przez to sędzia doliczył jedną ekstra minutę.

57
20
5
10
16
96'

Rodado wrócił we własne pole karne i wybił piłkę. Poświęcenie.

41
12
2
3
7
96'

Pogoń przycisnęła. Jeden rzut rożny, drugi...

17
5
7
6
7
93'
GOOOOOOL!!!

WISŁA NA PROWADZENIU! Co tu się dzieje?! Angel Rodado strzela przy samym słupku w sytuacji sam na sam z Cojocaru!

Kompromitacja Leo Borgesa, który podawał w poprzek boiska. Rodado przejął piłkę i natychmiast ukarał Pogoń!

146
71
24
25
46
92'

Akcja Grosickiego, szukał płaskiego podania w okolice piątego metra, ale Koulouris był spóźniony i nie doszedł do strzału.

8
6
3
4
3
91'
ZMIANA
91'

9
90+8'

40
90+11'

GOL UZNANY!

117
59
22
28
69
90+11'

Trwa rysowanie linii... i nerwowe wyczekiwanie.

44
20
21
12
26
90+9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eneko Satrustegui. Asystował mu Alan Uryga.

Remis! W ostatniej akcji meczu! Co tu się wydarzyło?! Cziczkan posłał lagę w pole karne z rzutu wolnego, było strącenie piłki głową przez Urygę i Satrustegui trafił do siatki! Pytanie tylko czy nie było tam spalonego!

106
66
27
32
77
90+8'

Koutris wyprowadzał kolejny kontratak, ale chciał zagrać w narożniku i utrzymać się przy piłce. Nawet nie szukał opcji do strzału.

59
31
7
10
14
90+7'
34
21
10
16
37
90+6'
30
18
8
14
40
90+6'

Cojocaru ukarany za grę na czas.

21
14
5
5
17
90+6'

Półtorej minuty do końca.

17
13
2
10
3
90+5'

Wędrychowski wyprowadzał kontratak, ale nie dał się ograć Colley. Łatwo zatrzymany zawodnik Pogoni.

25
8
4
7
16
90+5'
7
3
5
8
17
90+5'

Pogoń wybija Wisłę z rytmu przy każdej okazji. Kradnie cenne sekundy.

53
31
4
4
5
90+4'

Wisła próbuje, ale będzie ciężko o lepszą sytuację niż ta przed momentem.

17
37
8
3
6
90+2'
31
27
2
4
12
90+2'
15
10
7
14
27
90+1'

Mamy jakieś przepychanki na boisku. Posypią się kartki.

6
9
11
6
10
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut!

11
6
12
23
38
90'

Niewiarygodne. To była stuprocentowa szansa dla Wisły! Kapitalna akcja, ale Malec jakimś cudem obronił strzał Joana Romana z pięciu metrów! Cojocaru by nie dał rady!

40
30
4
9
14
89'

Pogoń mądrze broni dostępu do własnej bramki. Wisła nie potrafi nic wykreować.

39
25
5
6
14
86'
ZMIANA
85'

Gorgon opuszcza boisko z kontuzją.

9
5
6
21
10
85'

38
15
4
2
4
84'
ZMIANA
84'

Cojocaru pewnie łapie piłkę po strzale Rodado z szesnastu metrów.

11
7
1
8
83'

Akcja Wisły i Wahlqvist ratuje Pogoń. Po dośrodkowaniu Rodado czekał na piłkę na dalszym słupku Żyro i świetnie interweniował obrońca rywala.

8
4
7
82'
ZMIANA
79'

Wisła ma coraz mniej czasu, a tymczasem od dawna nie gościła pod bramką Pogoni.

22
15
1
5
5
77'
ZMIANA
4
3
4
3
2
77'
ZMIANA
76'

Kwadrans do końca. Szał radości w sektorze zajmowanym przez kibiców Pogoni. To była tak naprawdę pierwsza konkretna sytuacja tego zespołu w drugiej połowie.

29
11
3
2
14
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Efthymis Koulouris. Asystował mu Adrian Przyborek.

Pogoń na prowadzeniu! Ta przerwa chyba wybiła z rytmu Wisłę Kraków. Wyrzut piłki z autu, przytomne podanie Przyborka, po którym Koulouris był kompletnie niepilnowany w polu karnym i pewnym strzałem daje szczecińskiej drużynie prowadzenie w finale!

93
53
8
13
25
74'

Oficjalna frekwencja: 47 506.

23
3
2
2
74'

Kolejne race odpalone przez kibiców Wisły. Dodatkowo kilka serpentyn znalazło się na murawie. Gra przerwana.

1
4
6
3
13
72'

O rany... Biczachczjan chciał zostać bohaterem, zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego i piłka poszybowała w trybuny.

5
6
3
4
10
72'

Rzut wolny dla Pogoni. Do bramki około 30 metrów.

11
5
4
3
5
71'

Niewiele dzieje się na boisku. Coraz więcej wskazuje na dogrywkę, chociaż... nie przesądzajmy. Jeszcze około 20 minut.

2
1
2
69'
ZMIANA
69'
ZMIANA
68'

Akcja Pogoni. Pograli na małej przestrzeni, strzelał z powietrza Biczachczjan, ale po raz kolejny ofiarnie rzucił się do bloku Jaroch.

1
1
3
5
65'

Trwają narady przy linii bocznej. Trenerzy udzielają wskazówek zawodnikom.

4
2
2
4
2
64'

Sobczak doznał jakiegoś urazu. Konieczna przerwa w grze.

6
5
2
2
63'

Akcja Pogoni. Grosicki miał odrobinę miejsca przed polem karnym, trochę się zawahał, ale ostatecznie oddał strzał w kierunku bramki. W ostatniej chwili zablokował go Jaroch.

7
2
1
1
5
61'

Zawodnicy Wisły chyba trochę opadli z sił. Pierwsza połowa kosztowała ich bardzo dużo.

13
14
3
3
6
60'

Na boisku dzieje się trochę mniej, ale przynajmniej kibice nie zawodzą.

14
11
1
2
1
59'

16
10
4
57'
ZMIANA
56'

Reaguje trener Gustafsson. Biczachczjan przygotowany do wejścia na boisko. To jasny sygnał, że szkoleniowiec Pogoni nie jest zadowolony z gry swojego zespołu.

10
3
2
3
54'

Przyborek... był w polu karnym, nie szukał kolegów. Uderzył raz - zablokowany, uderzył drugi raz - też zablokowany.

3
4
4
3
3
53'

Bardzo niecelny strzał Carbo zza pola karnego. Do statystyk.

5
1
1
53'

Szot zagrał w pole karne do Sobczaka. Nie było czasu na przyjmowanie piłki, więc od razu decydował się na strzał, ale został zablokowany przez Leo Borgesa.

3
3
2
3
51'

Grosicki chciał uruchomić kontratak dłuższym podaniem w kierunku Koulourisa, ale dobrze w defensywie zachował się Uryga. Nie pozwolił, by piłka dotarła do napastnika Pogoni.

2
1
6
4
50'

Na razie niewiele się dzieje. Oglądamy sporo fizycznych pojedynków. Napastnicy nie mają dziś łatwo z obrońcami.

1
1
1
5
3
47'

Odważnie Angel Baena. Pokusił się o strzał z blisko czterdziestu metrów, ale piłka poszybowała wyraźnie nad bramką.