1:0
Zakończony

Ukraina

90+3'

Kradną cenne sekundy Chorwaci. Ukraińcy już raczej nie będą w stanie odrobić strat.

2
1
3
3
90+1'
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

1
88'

Indywidualna akcja Modricia zakończona mocnym strzałem. Piatow wybił piłkę na róg!

85'

Ukraina. Schodzi: Wiktor Kowalenko. Wchodzi: Artem Besedin.

wchodzi Wchodzi
Artem Besedin #18
schodzi Schodzi
2
1
84'

Głową uderzał Jewhen Sełezniow, ale strzał poszybował w środek bramki.

1
83'

Ukraińcy w końcu rzucili się do ataku. Pod bramką gospodarzy kilka razy zrobiło się gorąco, ale Chorwatom udał się wyjść cało z opresji.

3
79'
78'

Groźnie z rzutu wolnego uderzył Jewhen Konoplianka, Subasić sparował piłkę.

1
1
77'
75'

Chorwaci nie pozwalają Ukraińcom na zbyt wiele, a goście póki co nie chcą zbyt wiele ryzykować. Czasu jednak coraz mniej.

2
71'

Rakitić dogrywał z rzutu rożnego, do piłki doszedł Vida, który oddał niecelny strzał.

1
2
69'

W ostatnim czasie obserwujemy niewiele uderzeń na bramkę. Gospodarzy poderwać starał się przed momentem Rakitić. Piłka poszybowała jednak obok bramki.

1
3
64'

Ukraińy przeprowadzili zmianę, ale póki co nie ma ona przełożenia na sytuację na boisku. Przeważają gospodarze, którzy jednak nie kwapią się do ataku.

2
3
2
61'

Po błędzie bramkarza gości i szybkim rozegraniu piłki w dobrej sytuacji wprost w Piatowa uderzył Mario Mandzukić.

1
2
1
60'
55'

Druga połowa póki co jest słabsza od pierwszej. Niewiele jest składnych akcji, gra jest rwana.

4
2
2
4
2
52'

Chorwaci częściej utrzymują się przy piłce, Ukraińcy mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Subasicia.

1
1
49'

Ukraińcy chcą po przerwie zdominować rywala, ale Chorwaci nie zamierzają czekać na ataki gości tylko sami wyprowadzają akcje.