PKO Ekstraklasa: 13. kolejka
27 paź 2019 12:30
90+4'

Jeszcze jedna znakomita okazja dla Jagiellonii. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę zgrywał Taras Romanczuk, a z kilku metrów spudłował Bartosz Kwiecień.

12
8
7
3
9
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kuświk.

4
2
5
7
90+2'

Przy piłce Jagiellonia Białystok. Goście jeszcze szukają dobrego rozegrania piłki na połowie Wisły Płock.

1
4
3
1
2
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
4
7
90'
87'

W polu karnym strzelał Bartosz Kwiecień, ale trafił w... Tarasa Romanczuka.

1
4
2
1
3
86'

W pole karne Wisły dośrodkował Bartosz Kwiecień. Piłkę wybił jeden z zawodników drużyny z Płocka.

14
3
1
1
3
83'
81'

Gol! Strzelił Jakub Rzeźniczak. Asystował mu Dominik Furman.

3:1 dla Wisły Płock! Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego. Wrzutkę zamknął Jakub Rzeźniczak i z kilku metrów głową skierował piłkę do bramki.

63
31
3
10
16
79'

Jagiellonia Białystok stara się atakować, szuka okazji na gola, aktywny jest Patryk Klimala, lecz brakuje zawodnikom z Białegostoku wykończenia, albo tego ostatniego podania.

3
76'
75'

Po dośrodkowaniu Guilherme niecelnie główkował Bartosz Kwiecień.

3
1
3
1
2
75'
3
2
2
1
1
74'

Jeżeli Wisła Płock wygra z Jagiellonią, będzie liderem PKO Ekstraklasy.

13
7
6
2
4
71'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Piękny strzał z pola karnego oddał Mateusz Szwoch, po którym piłka wpadła do bramki. Poczatkowo gol nie został uznany, bowiem Szwoch miał chwilę przed strzałem faulować rywala. Ostatecznie bramka została jednak zaliczona. 2:1 prowadzi Wisła Płock.

Wisła Płock
47
21
10
10
26
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Klimala.

1
63'

Po dośrodkowaniu nabiegł na piłkę Ivan Runje i oddał minimalnie niecelny strzał głową. Blisko było o gola dla Jagiellonii.

6
2
6
3
5
62'

Patryk Klimala minął obrońcę w polu karnym Wisły i dogrywał przed bramkę. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę.

3
1
4
1
2
59'

Suad Sahiti miękko wrzucił piłkę w pole karne Jagiellonii. Dobrze wypiąstkował ją Damian Węglarz.

6
2
7
3
4
56'

Gol! Strzelił Patryk Klimala. Asystował mu Tomas Prikryl. Tomas Prikryl ładnie dośrodkował w pole karne Wisły. Tam Patryk Klimala dobrze przyjął sobie piłkę i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. 1:1 w Płocku.

38
14
11
13
30
54'

Zaatakowała Jagiellonia Białystok. Znów pokazał się Patryk Klimala, lecz wynik cały czas bez zmian.

8
5
2
1
1
53'

Tym razem dośrodkowanie Guilherme Sitya z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Lekkie zamieszanie, a ostatecznie piłka znalazła się poza boiskiem.

1
2
1
50'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii, skąd jeden z zawodników drużyny z Białegostoku zdołał wybić piłkę.

3
3
3
2
2
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kwiecień.

2
1
3
4
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
45+3'

Jagiellonia Białystok jeszcze szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Wisły.

10
5
4
3
4
45'

Doliczone cztery minuty.

7
3
6
2
3
44'

Rzut wolny dla Wisły, a jak rzut wolny, to Dominik Furman. Tym razem piłkarze z Białegostoku wybili piłkę.

5
1
1
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Poletanović.

3
3
4
2
4
43'

Znów znalazł się w polu karnym Jagiellonii Alan Uryga. Oddał strzał, lecz tym razem bez gola.

5
1
2
4
42'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Damian Rasak.

2
1
3
2
2
40'

Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Ricardinho.

5
2
3
2
3
38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Wisły. Po zagraniu Marko Poletanovicia piłka została wybita.

6
2
1
2
3
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak, ale po VAR zostanie anulowany
4
3
2
1
1
36'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Piłkę wrzucał Dominik FurmanAlan Uryga znów oddał strzał, ale tym razem uderzenie było niecelne.