6 Oskar Stępień 2 0 0 0 2
7 Jakub Fabisz 0 - t 0
czas Koniec zawodów
17:45

Koniec meczu w Tarnowie. Unia odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie, pewnie pokonując OK Kolejarza Opole 58:32.

32

Melnyczuk trochę się zakopał na pierwszym wirażu wyjeżdżając z tyłu. Później najprawdopodobniej miał problemy sprzętowe, dojechał do mety daleko za pozostałymi zawodnikami. Unia odniosła podwójne zwycięstwo, a nad stadionem wyszło w końcu słońce!

0

Przełamanie gości! W 14. wyścigu pierwszy raz w tym meczu wygrali wyścig nie tylko indywidualnie, ale i drużynowo. Po raz kolejny o wszystkim zadecydował start.

26

To był kolejny wyścig, w którym zabrakło emocji. Pewne zwycięstwo gospodarzy.

25

Fabisz wykluczony z wyścigu za dotknięcie taśmy. W powtórce bez emocji - kolejność została ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu.

23

Po pierwszym wirażu goście jechali na 4:2. Chwilę później na prostej przeciwległej Melnyczuk wyszedł przed Ivacica i było nawet 5:1 dla przyjezdnych, ale na pierwszym wirażu drugiego okrążenia Breum pojechał pod samą bandą, a że zawodnicy jechali w dosyć bliskim kontakcie, to zaraz z 1:5 zrobiło się 4:2.

21

Kolejność została ustalona już po wyjściu z pierwszego wirażu. Wyścig bez emocji.

48
23
5
6
5
16:58

W Tarnowie delikatnie kropi, ale póki co jest to kropienie jak w kościele przez księdza.

2

Po pierwszym wirażu wydawało się, że gospodarze odniosą podwójne zwycięstwo, ale Chmiel gonił Jeleniewskiego i wyprzedził go przy krawężniku na drugim wirażu.

16:50

W tarnowskim parku maszyn jest obecny David Bellego, którego dziś w składzie zastąpił Matic Ivacic.

17

Dosyć niespodziewanie na wyjściu z pierwszego wirażu na prowadzenie wyszedł Melnyczuk. Lahti był jednak dużo szybszy i wyprzedził rywala już na wyjściu z pierwszego wirażu drugiego okrążenia, wygrywając bieg z dużą przewagą.

29
14
7
4
4
16:43

Nie będzie kosmetyki toru przed rozegraniem 8. wyścigu.

0

Końcowa kolejność została ustalona już po wyjściu z pierwszego wirażu.

12

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu, aczkolwiek właśnie na tym wyjściu Skupień mocno wywiózł w bandę Heleniaka. Po biegu junior miał wyraźne pretensje do rywala o ten atak.

9

Melnczyuk przez chwilę jechał w kontakcie z Ivacicem.

16:26

Przerwa na polewanie toru, bez ciągników. Mecz z trybun obserwuje ponad 3 tys. kibiców.

1

Wyścig przerwany ze względu na nierówny start. Miłosz Grygolec został ukarany ostrzeżeniem. W momencie przerwania biegu gospodarze byli na podwójnym prowadzeniu. W powtórce Stępień nieznacznie przegrał z Grygolcem.